Wenus – śmierć planety

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Miliardy lat temu nasza najbliższa sąsiadka planety, Wenus, mogła mieć jeziora, oceany i życiodajne siedliska podobne do tych na wczesnej Ziemi. Dziś Wenus obraca się powoli w tył. To planeta wywrócona do góry nogami i wywrócona na lewą stronę. Jego wypalona powierzchnia to globalna skamielina wulkanicznego zniszczenia, spowita gęstą, toksyczną atmosferą. Naukowcy zaczęli postrzegać Wenus jako obcą planetę „po sąsiedzku”, laboratorium do testowania pomysłów na ewolucję planet i wyzwań, jakie napotykają w opiece nad życiem. Teraz ujawniają nowe, odważne strategie, aby dotrzeć do jego wrogiej powierzchni. Z pływających baz stacjonujących wysoko w atmosferze Wenus mają nadzieję wysłać sondy nowej generacji, aby szukać wskazówek z czasów, gdy planeta żyła. Jak Wenus zeszła do tego piekielnego stanu? Jak jej siostrzana planeta Ziemia zdołała przetrwać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.