Wędkarz nie zauważył, że podkradł się do niego niedźwiadek. A powód był niesamowity!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Kiedy w królestwie zwierząt dzieje się coś złego, najczęściej winę za to ponoszą ludzie. Ale jeśli człowiekowi udaje się naprawić błąd swoich poprzedników, to wygląda to na prawdziwy cud. Tak właśnie stało się z bohaterem naszej opowieści, która wydarzyła się w pobliżu jednej z burzliwych rzek wschodniej Syberii. Zaraz wam o tym opowiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.