Wataha wilków otoczyła rosomaka. Oto, co wydarzyło się dalej…

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

O wilkach istnieje mnóstwo bajek i legend. Choć wilki bardzo rzadko atakują ludzi, zwykle przedstawia się je jako dzikie, niebezpieczne bestie. Wilk szary jest ssakiem z rodziny psowatych, wytrzymałym i inteligentnym zwierzęciem. Wilk doskonale umie orientować się w sytuacji, zręcznie unikać niebezpieczeństwa, a także doskonale potrafi zaplanować i przeprowadzić polowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.