Wataha wilków otoczyła rosomaka. Oto, co wydarzyło się dalej…

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

O wilkach istnieje mnóstwo bajek i legend. Choć wilki bardzo rzadko atakują ludzi, zwykle przedstawia się je jako dzikie, niebezpieczne bestie. Wilk szary jest ssakiem z rodziny psowatych, wytrzymałym i inteligentnym zwierzęciem. Wilk doskonale umie orientować się w sytuacji, zręcznie unikać niebezpieczeństwa, a także doskonale potrafi zaplanować i przeprowadzić polowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.