Warany z Komodo łapią dziki i połykają je żywcem

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Olbrzymia indonezyjska jaszczurka jest bezwzględna i straszna. Jej druga nazwa – „smok” idealnie do tej największej jaszczurki na Ziemi pasuje. Waran z Komodo jest mistrzem wśród jaszczurek pod względem wielkości i paskudnych nawyków żywieniowych. A w dzisiejszym odcinku przedstawię wam ciekawe fakty o tym największym współczesnym przedstawicielu rzędu łuskonośnych na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.