Wady luksusowego życia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Gdy mówimy o luksusowych wakacjach, wielu przywodzi na myśl wypoczynek na Bali, Malediwach czy Dominikanie. Piękne krajobrazy to chyba jedyna rzecz, w którą te miejsca są bogate. Prawdziwe znaczenie słów luksus na wakacjach możemy poznać w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kraj ten słynie między innymi z bogatych zasobów ropy naftowej i wysokiego poziomu rozwoju. Ale czy wszystko jest tam idealne? W tym wideo opowiemy o ciemnych stronach spędzania wakacji w tym pozornie znakomitym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.