Wady luksusowego życia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Gdy mówimy o luksusowych wakacjach, wielu przywodzi na myśl wypoczynek na Bali, Malediwach czy Dominikanie. Piękne krajobrazy to chyba jedyna rzecz, w którą te miejsca są bogate. Prawdziwe znaczenie słów luksus na wakacjach możemy poznać w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kraj ten słynie między innymi z bogatych zasobów ropy naftowej i wysokiego poziomu rozwoju. Ale czy wszystko jest tam idealne? W tym wideo opowiemy o ciemnych stronach spędzania wakacji w tym pozornie znakomitym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.