W tej dziurze w ziemi w Chinach jest ogromny las!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nieustannie wprowadzamy na rynek nowe technologie i wysyłamy w kosmos złożone teleskopy kosmiczne, które sięgają głębiej niż kiedykolwiek w tajemnice kosmosu – mimo że wciąż nie mamy pojęcia, co tak naprawdę dzieje się na naszej niebieskiej planecie! Obecnie możemy jedynie spekulować na temat śladów cywilizacji i stworzeń, które ukrywają się w odludnych głębinach morskich lub w sercu dżungli. Razem z Wami chcielibyśmy rzucić dziś trochę światła w ziemskie ciemności: przyglądamy się kilku rzadkim odkryciom naturalnym, które pokazują nam różnorodność i piękno naszej ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.