W poszukiwaniu wielkiego węża

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Film dokumentalny o ludności Kamerunu i polowaniu na wielkiego pytona Ludność leżącego w środkowej Afryce Kamerunu utrzymuje się z uprawy kukurydzy, orzeszków ziemnych i prosa. Dodatkowy dochód pochodzi z uprawy bawełny, którą sprowadzili tu kiedyś niemieccy kolonialiści. W tym roku ogień zniszczył większość bawełny rodziny Kilo. Sprzedanie skóry złapanego pytona jest jedynym sposobem pokrycia kosztów wysłania syna do szkoły. Kilo wyrusza w niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu węża dusiciela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.