W obszarze Trójkąta Bermudzkiego mieszka potwór wygryzający dziury w łodziach podwodnych

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Trójkąt Bermudzki to jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na Ziemi. To okryty złą sławą obszar na Atlantyku, gdzie doszło do zaginięcia wielu jednostek powietrznych i wodnych. Dlaczego miejsce to jest tak niebezpieczne i jakie zamieszkują je stworzenia? Niedawno odkryto tam przerażające stworzenie, które czai się 3000 metrów pod powierzchnią, w tych budzących trwogę wodach. Co to takiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.