W niedalekiej przyszłości będziemy przemieszczali się pociągami, które wzbijają się w powietrze

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Szybka kolej bywa bardziej atrakcyjna, niż jazda samochodem lub autobusem – jeśli chodzi o prędkość, stanowi konkurencję nawet dla podróży lotniczej. A co gdyby pociąg mógł zamieniać się w samolot? Po wylądowaniu, skrzydła i silniki są odłączane, a nietypowy pojazd umieszczany jest na szynach i na powrót staje się pociągiem! Czy to możliwe, żeby tak fantastyczna koncepcja w niedalekiej przyszłości stała się rzeczywistością?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.