W najbliższej przyszłości być może znów zobaczymy mamuty

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Współczesna nauka pędzi do przodu. Roboty na podobieństwo człowieka, klonowanie, tworzenie nowych gatunków. A co z odtworzeniem tych dawnych, które swego czasu wymarły? Czy bylibyśmy w stanie – powiedzmy – przywrócić do życia mamuta włochatego zamieszkującego arktyczne tereny tundry, by na własne oczy zobaczyć, jak wyglądało to imponujące stworzenie? Ach! Wtedy dałoby się znów spotkać wszystkich ulubionych bohaterów „Epoki lodowcowej”! Czy to faktycznie wykonalne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.