W Morzu Bałtyckim odkryto coś niewytłumaczalnego!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

W Morzu Bałtyckim odkryto coś co ciężko jest wytłumaczyć. To nie nowość, że naukowcy zbadali tylko 5% oceanów i mórz na całym świecie. Na szczęście inżynierowie wyprodukowali maszyny głębinowe na otwarte wody i odkryli znacznie więcej niż oczekiwano. Usiądź wygodnie, a ja przedstawię Ci kilka najdziwniejszych rzeczy znalezionych w głębinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.