W minutę odgadnę twój wiek (2020)

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiek to interesujące zagadnienie: determinuje wiele kwestii z nami związanych. Dowiedzieliśmy się już, jakie reprezentujecie pokolenie, a czy uda nam się odgadnąć, ile dokładnie macie lat? Spoiler: zrobimy to w mgnieniu oka! Ten test składa się z zaledwie 6 prostych kroków! Sprawdźcie sami i wypróbujcie go ze znajomymi! Weźcie kartkę papieru, długopis i kalkulator. Gotowi? To zaczynajmy! Przygotujcie się na zaskoczenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.