W Egipcie odkryto coś, co zmienia historię jaką znamy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W styczniu 2021 roku w Egipcie odkryto coś co wprawiło w osłupienie wszystkich naukowców. Znalezisko pochodzące sprzed 3600 lat jest wielką skarbnicą informacji, której egiptolodzy nigdy wcześniej nie znali. Czasami archeolodzy odnajdują takie przedmioty, które zmuszają nas do napisania historii na nowo. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kilka takich przypadków. Zapraszam do oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.