W ciągu najbliższych 30 sekund wydarzą się te 50 rzeczy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Za 30 sekund mrugniesz 8 razy. Wystarczająco, żeby odpowiednio nawilżyć oczy. Weźmiesz około 8 wdechów. W 30 sekund obumrze 20 000 starych komórek skóry. Ta myśl będzie jedną z 25, które przez pół minuty będą cię zajmowały. Nie przerywaj toku! Swoją drogą, czy wiesz, że myśli formują się znacznie szybciej niż jesteś w stanie je wypowiedzieć lub przeczytać? Około 600 na każde pół minuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.