W ciągu 26 lat port USB zmienił się 10 razy. Ale dlaczego?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli lubisz technologię, na pewno nie zaskoczymy cię faktem, że port USB nie jest uniwersalny. Obecnie istnieje kilka typów jego kabli oraz portów, które różnią się kształtem i rozmiarem. Z tego względu często zaopatrujemy się w najróżniejsze przejściówki. Dlaczego USB wciąż się zmienia i dlaczego istnieje tyle jego typów? Zebraliśmy kilka najciekawszych ciekawostek technologicznych, do których poznania nie potrzebujesz tytułu inżyniera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.