W ciągu 26 lat port USB zmienił się 10 razy. Ale dlaczego?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli lubisz technologię, na pewno nie zaskoczymy cię faktem, że port USB nie jest uniwersalny. Obecnie istnieje kilka typów jego kabli oraz portów, które różnią się kształtem i rozmiarem. Z tego względu często zaopatrujemy się w najróżniejsze przejściówki. Dlaczego USB wciąż się zmienia i dlaczego istnieje tyle jego typów? Zebraliśmy kilka najciekawszych ciekawostek technologicznych, do których poznania nie potrzebujesz tytułu inżyniera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.