W 1977 opiekowała się poparzonym dzieckiem, nie spodziewała się, że po 38 latach tego doświadczy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wdzięczność to jedna z najlepszych ludzkich cech. A ci, którzy potrafią ją wyrazić, są w stanie uszczęśliwiać ludzi wokół siebie. Historia, którą dziś opowiem, zaczęła się w 1977 roku, kiedy ledwie trzymiesięczna Amanda Scarpinati trafiła nagle do Albany Medical Center w Nowym Jorku. Dziecko spadło z kanapy prosto na parowy nawilżacz powietrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.