W 1977 opiekowała się poparzonym dzieckiem, nie spodziewała się, że po 38 latach tego doświadczy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wdzięczność to jedna z najlepszych ludzkich cech. A ci, którzy potrafią ją wyrazić, są w stanie uszczęśliwiać ludzi wokół siebie. Historia, którą dziś opowiem, zaczęła się w 1977 roku, kiedy ledwie trzymiesięczna Amanda Scarpinati trafiła nagle do Albany Medical Center w Nowym Jorku. Dziecko spadło z kanapy prosto na parowy nawilżacz powietrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.