W 1963 roku z oceanu wyłoniła się całkiem nowa wyspa

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wyspy zwykle kojarzą nam się z plażami, wakacjami i relaksem. A gdybym powiedział, że na niektóre wcale nie chciałbyś pojechać? Na przykład, na wyspę pełną jadowitych węży… Albo z upiornymi lalkami wiszącymi na drzewach. Jest również taka, na którą może wejść tylko kilka osób na całym świecie, i to za specjalnym zezwoleniem. Oto 5 wysp z przerażającymi i niesamowitymi zarazem historiami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.