W 1836 r. robotnik kanalizacyjny podążał kanałem ściekowym i na jego końcu znalazł ukryty skarb!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Są przestępstwa, które wymagają skrupulatnego planowania, doskonałego wyczucia czasu i wyjątkowej inteligencji. Jednak wyjątkowe incydenty, którymi mamy zamiar się z Wami podzielić, nie należą do żadnej z tych kategorii. Zgodnie z mottem „okazja czyni złodzieja”, niektóre kosztowności były niemal śmiesznie łatwe do kradzieży. Chcesz wiedzieć, jak prostemu robotnikowi budowlanemu udało się spokojnie wejść do banku o wysokim poziomie bezpieczeństwa? Albo jak zostać milionerem ze skradzionych fast foodów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.