Utknęli na lodzie bez jedzenia i mogli przetrwać tylko 4 miesiące

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Hej! Czy lubicie niewiarygodne opowieści o przetrwaniu? W takim razie ta na pewno wam się spodoba! Point Barrow, Alaska, rok 1897. Był środek sezonu wielorybniczego. Wyładowane ludźmi statki krążyły po zimnych arktycznych wodach. Wszyscy liczyli na niezły zarobek – była to zwykle łatwa i wysoce dochodowa robota. Ale tym razem wszystko potoczyło się tragicznie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.