Uni duni tê

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Trem da Alegria (Radosny Pociąg) – dziecięcy zespół muzyczny stworzony w Brazylii w 1984 roku przez producenta i kompozytora Michaela Sullivana. Praktycznie nieznany w Polsce, porównywalny z Fasolkami z “Tik-Taka”. Cieszył się w Brazylii ogromną popularnością wśród młodych widzów od 1984 do 1992 roku. Grupa wydała osiem albumów, które zostały sprzedane w sumie około sześciu milionów egzemplarzy. Praktycznie wszystkie zdobyły nagrody platynowych, diamentowych i złotych płyt. W latach 2002-2003 grupę reaktywowano, ale nie odniosła tak wielkiego sukcesu jak pierwowzór. Do dziś utwory grupy doczekały się wielu wariacji, w tym poważnych, rockowych brzmień w wykonaniu gwiazd rocka.

Piosenka “Uni duni tê” śpiewana jest po portugalsku. Jeśli wiecie jak przetłumaczyć tytuł, piszcie w komentarzach propozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.