Uni duni tê

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Trem da Alegria (Radosny Pociąg) – dziecięcy zespół muzyczny stworzony w Brazylii w 1984 roku przez producenta i kompozytora Michaela Sullivana. Praktycznie nieznany w Polsce, porównywalny z Fasolkami z “Tik-Taka”. Cieszył się w Brazylii ogromną popularnością wśród młodych widzów od 1984 do 1992 roku. Grupa wydała osiem albumów, które zostały sprzedane w sumie około sześciu milionów egzemplarzy. Praktycznie wszystkie zdobyły nagrody platynowych, diamentowych i złotych płyt. W latach 2002-2003 grupę reaktywowano, ale nie odniosła tak wielkiego sukcesu jak pierwowzór. Do dziś utwory grupy doczekały się wielu wariacji, w tym poważnych, rockowych brzmień w wykonaniu gwiazd rocka.

Piosenka “Uni duni tê” śpiewana jest po portugalsku. Jeśli wiecie jak przetłumaczyć tytuł, piszcie w komentarzach propozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.