Ultimate frisbee

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Frisbee kojarzy nam się głównie z rekreacją podczas wakacji. Słońce, woda, piasek, grupa znajomych oraz dysk do rzucania wystarczą, aby milo spędzić czas. A co, jeśli chcielibyśmy przenieść tę zabawę do codzienności!? Nie ma najmniejszego problemu. Wystarczy pójść śladami naszego dzisiejszego bohatera 13-letniego Kacpra, który uczęszcza do klubu Sky This na treningi ultimate. Magia frisbee i świetna atmosfera w grupie sprawiają, że coraz więcej mieszkańców Warszawy odkrywa ten wyjątkowy sport drużynowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.