Ukryte kabiny sypialne i inne sekrety samolotów

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Powiedzmy, że czeka was dwunastogodzinny lot. Spróbujecie się jak najdłużej przespać i przy odrobinie szczęścia, po obudzeniu będziecie już prawie u celu. Zasypiając, rozmyślacie o tym, jak na długich trasach radzą sobie członkowie załogi. Czy w ogóle śpią, a jeśli tak – to gdzie? Przecież tak samo jak wy potrzebują odpoczynku! Okazuje się, że w zabudowie kabiny nad waszymi głowami, po obu stronach samolotu, znajdują się ukryte przedziały, gdzie wyczerpana załoga może zrobić sobie regeneracyjną drzemkę! W trakcie szczególnie długiego lotu, członkowie załogi mogą wziąć szybki prysznic i trochę się odświeżyć w ciszy i spokoju. Ale poczekajcie, samoloty kryją dużo więcej sekretów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.