Ukryte kabiny sypialne i inne sekrety samolotów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Powiedzmy, że czeka was dwunastogodzinny lot. Spróbujecie się jak najdłużej przespać i przy odrobinie szczęścia, po obudzeniu będziecie już prawie u celu. Zasypiając, rozmyślacie o tym, jak na długich trasach radzą sobie członkowie załogi. Czy w ogóle śpią, a jeśli tak – to gdzie? Przecież tak samo jak wy potrzebują odpoczynku! Okazuje się, że w zabudowie kabiny nad waszymi głowami, po obu stronach samolotu, znajdują się ukryte przedziały, gdzie wyczerpana załoga może zrobić sobie regeneracyjną drzemkę! W trakcie szczególnie długiego lotu, członkowie załogi mogą wziąć szybki prysznic i trochę się odświeżyć w ciszy i spokoju. Ale poczekajcie, samoloty kryją dużo więcej sekretów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.