UFO – prawda czy fikcja?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeszcze do początku XVI wieku wyznawano teorie geocentryczną. Uważano, że Ziemia była centrum wszechświata i było to zgodne z biblijnym obrazem człowieka. Jednak system Kopernika został ostatecznie uznany. Wielu ekspertów, naukowców teoretyzuje na temat istnienia innych form życia. Czy na przykład latające obiekty na niebie to rzeczywiście UFO, maszyny zdolne do przemieszczania się z jednego wymiaru do drugiego? Czy to może statki kosmiczne poruszające się w czasie i przestrzeni? Czy jest jeszcze ktoś oprócz nas we wszechświecie? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć naukowcy z całego świata.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.