Uderzenie asteroidy unicestwiło dinozaury, ale nie ptaki. Jak przetrwały latające dinozaury?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sześćdziesiąt sześć milionów lat temu, dinozaury miały pecha, gdy w planetę wbiła się ogromna asteroida. Wywołana przez nią katastrofa klimatyczna poskutkowała masowym wymarciem wielkich gadów, które wcześniej niepodzielnie rządziły światem. No dobrze, a co z ptakami, które rozwinęły się przecież z niewielkich, opierzonych dinozaurów? Sprawdźmy, czy i jak udało im się wyjść cało z zagłady!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.