Ucieczka do Góry Czarownic

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Remake (nowa wersja) z 1985 roku filmu „Ucieczka na Górę Czarownic” z 1975 roku. Na obrzeżach małego miasteczka znajduje się formacja skalna zwana Górą Czarownic, która podobno posiada tajemnicze moce. Młoda kelnerka jest świadkiem, jak bliźnięta Anna i Danny pojawiają się za restauracją w strumieniu fioletowego światła, wywołują jej zemdlenie. Miejscowy pustelnik znajduje je na łóżku swojej ciężarówki. Przenosi dziewczynkę do innej ciężarówki. Gdy to samo chce zrobić z chłopcem, wkracza szeryf. Ciężarówka z Anną odjeżdża, rozdzielając rodzeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.