Tworzy nas gwiezdny pył i inne zdumiewające fakty o ludzkim ciele

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Człowiek to jeden z najbardziej złożonych organizmów na Ziemi. Pod względem cech ciała, łączy has równie dużo, co dzieli. Istnieją pewne cechy, które sprawiają, że każdy człowiek jest wyjątkowy, oraz takie, do których zdolny jest jedynie niewielki odsetek populacji. Na przykład, zaledwie 6% osób jest w stanie aktywnie potrząsać gałkami ocznymi. Przyjrzyjmy się kilku niewiarygodnym faktom z dziedziny ludzkiego ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.