Turysta przepływa obok bezludnej wyspy i nagle podbiegło do niego dziwne stworzenie!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

David cały rok z niecierpliwością czekaj na swój długo wyczekiwany urlop. Wszystko dokładnie zaplanował – począwszy od zwiedzania zabytków, na sączeniu drinków skończywszy. W końcu wydał na swoją podróż marzeń niemałą sumkę. Kolejna wycieczka łódką nie wróżyła nic niezwykłego. David podziwiał wyspy rzeczne, kiedy nagle zauważył na brzegu dziwną czarną plamę, która powoli się do niego zbliżała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.