Trójkąt Bermudzki oddał statek, który zaginął prawie 100 lat temu

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Trójkąt Bermudzki zajmuje honorowe miejsce w panteonie największych tajemnic naszej planety. Choć żyjemy w epoce nowoczesnych technologii, naukowcom nie udało się rozwiązać zagadki Trójkąta Bermudzkiego, a mianowicie tego, jaka była główna przyczyna zniknięcia wielu statków i samolotów w tym rejonie bez śladu. I co ze statkiem, który Trójkąt Bermudzki po prostu zwrócił?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.