Tradycje średniowieczne, o których nie nauczysz się na lekcjach historii

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jako jedna z rzekomo najciemniejszych epok w dziejach ludzkości, średniowiecze nie cieszy się dobrą opinią. Często myślimy o brudnych rolnikach i wieśniakach, którzy byli przesądni i nieoczytani. Ale jak naprawdę wyglądało życie codzienne w średniowieczu? Mówiąc wprost, ludzie w tamtych czasach byli naprawdę zwariowani pod wieloma względami! Od krwawych bitew rozwodowych, przez zwierzęta w dokach, po śmiercionośne ideały piękna, oto kilka dziwnych średniowiecznych tradycji, o których twój nauczyciel historii nigdy ci nie powiedział!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.