To stworzenie codziennie przychodzi do niego z jeziora! Kiedyś uratował mu życie…

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Co robicie, gdy czujecie się samotni? Ludzie w takiej sytuacji najczęściej przytulają się do swojego zwierzaka lub rozmawiają z bliskimi. Ale ktoś, kto mieszka sam, doświadcza braku możliwości kontaktu z innymi. Zwłaszcza jeśli żyje w głuchej wsi, gdzie łatwo dostać łatkę pustelnika i przegapić szansę na spotkanie przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.