To, jak nazywasz swoje zwierzęta, wiele o tobie mówi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Masz psa lub kota? To nie jest ważne. Na pewno musiałeś nadać mu imię. Na jego podstawie można sporo powiedzieć o twojej osobowości. Na przykład, jeśli imię twojego zwierza to nazwa jedzenia, na pewno lubisz jeść. Jeśli nazwałeś pupila ludzkim imieniem, prawdopodobnie traktujesz swojego futrzastego przyjaciela jak człowieka. A co z oryginalnymi imionami, takimi jak „Piksel” albo historycznymi, jak na przykład „Napoleon”? Zobaczmy, jakie cechy twojego charakteru obnaża wybór imienia dla twojego zwierzaka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.