To, co odkryli w Azji, zszokowało cały świat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Około jedna trzecia całego lądu Ziemi znajduje się w Azji. Z powierzchnią 44,6 miliona kilometrów kwadratowych Azja stała się największym kontynentem na ziemi, zamieszkanym przez około 4 miliardy ludzi. Podczas gdy wiele krajów azjatyckich przyciąga niezliczonych turystów z całego świata, kontynent ten zawsze miał wyjątkowe znaczenie dla archeologii. Tysiące lat temu powstały tu pierwsze wielkie imperia w historii – a wiele śladów tamtych czasów jest tam nadal! Od czasu do czasu badacze w Azji natrafiają na artefakty, które niełatwo umieścić w zrozumiałym kontekście. I właśnie takim tajemniczym znaleziskom chcielibyśmy dziś z Wami przyjrzeć się bliżej! Od tajemniczych struktur w ziemi po zaginione królestwa — oto kilka niezwykłych odkryć z Azji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.