To, co należy wiedzieć o szczepionkach

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Brett Wilcox i grupa dzieci w wieku szkolnym omawiają fakty o szczepionkach, urazach poszczepiennych i producentach szczepionek. Pod koniec prezentacji dzieci dzielą się osobistymi opowieściami o szkodach poszczepiennych oraz tym, co należy zrobić z tymi, którzy korzystają z naszej obecnej polityki szczepień. Ich podejście do kwestii szczepień daje nadzieję na lepszą przyszłość.

2 wypowiedzi

  1. przestałem oglądać po stwierdzeniu, że wszystkie metale są dla człowieka szkodliwe. Co za stek zmanipulowanych frazesów i sloganów…. Może poziom dla 6-8 latków, ale autor wiele więcej wiedzy nie reprezentuje niż przedszkolak…

  2. Autor uogólniał – miał na myśli metale ciężkie (w tym wypadku chodzi o neurotoksyczne związki rtęci i aluminium, bo je dodaje się do szczepionek). Chciał przekazać wiedzę w prosty sposób, aby nawet małe dziecko zrozumiało jak działają szczepionki, co wymaga skrótów myślowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.