Titanoboa kontra mozazaur. Epicka potyczka dwóch największych gadów w historii

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Titanoboa był największym wężem w dziejach Ziemi. Żył 60 milionów lat temu i czaił się w wodzie. Mierzył 17 metrów długości i ważył około 1200 kilogramów. Był dziesięć razy cięższy od przeciętnej anakondy zielonej. Ale czy jako jedyny na świecie wzbudzał strach? Okazuje się, że był sobie stwór, który mógł stanąć z nim w szranki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.