Tenisista ocalony z Titanica dokonał niemożliwego. I to dwa razy!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dwaj legendarni sportowcy mieli wątpliwą przyjemność spotkania się na niezatapialnym Titanicu w 1912 roku. Jednak obu dopisało ogromne szczęście i przeżyli tamtą pamiętną noc! Niedługo po traumatycznych wydarzeniach los ponownie skrzyżował ich drogi. Spotkali się bowiem na korcie tenisowym w meczu przeciwko sobie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.