Ten żółw urodził się z otwartym sercem i w rezultacie stał się sławny

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Większość z nas ma zwierzęta domowe, a ostatnimi czasy ludzie udomowili i oswoili zwierzęta, które jak mogłoby się wydawać, nie są do tego odpowiednie. Na przykład fretkę, żółwia lub tarantulę. Tak więc we współczesnym cyfrowym świecie zapewne nawet nikogo nie zdziwi fakt, że wiele zwierząt to popularni blogerzy. Dziś opowiemy wam o naszych pupilach, którzy stali się niezwykle popularni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.