Ten wąż pozbył się jadu i kłów po to, żeby jeść jajka

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Mało prawdopodobne, aby ktoś przez całe życie z przyjemnością jadł tylko surowe jajka. A jednak. Te jaja muszą kryć w sobie coś wyjątkowego, ponieważ to dla nich pewien gatunek węży porzucił jadowite kły. A kto chciałby zrezygnować z najpotężniejszej broni na świecie? Co się za tym kryje? Czy naprawdę chodzi tylko o przysmak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.