Ten pies czekał na swojego właściciela już 11 lat. Zobaczcie, co się dzieje…

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Przy drodze na obrzeżach Tobolska od 11 lat błąka się pies o imieniu Miszka. Oczy psa są pełne smutku, ale od czasu do czasu błyska w nich nadzieja. Jego skomlenie i wycie, które czasem dobiega do ludzkich uszu, mówi, że coś tu się wydarzyło. Wielu mieszkańców miasta dokładnie wie, co. Jednak ludzie wciąż dziwią się, co robi pies, gdy ktoś próbuje go zabrać do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.