Ten domowy samolot lata nadzwyczaj długo

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli z jakiegoś powodu musicie zostać w domu i po kilku dniach z nudów dosłownie chodzicie po ścianach, to mamy pewien pomysł. Choć na szczęście w naszych czasach istnieje Internet, to długie siedzenie przed monitorem jest szkodliwe dla zdrowia i psychiki. I jak temu zaradzić? Proponujemy zrobić niesamowity papierowy samolot, który będzie latał bez końca. Chcecie wiedzieć, jak to zrobić? Obejrzyjcie ten filmik do końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.