Ten astronauta przebywał w komosie nieprzerwanie przez 10 miesięcy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w kosmosie bez możliwości powrotu. Brzmi jak prawdziwy koszmar, prawda? A jednak coś takiego przydarzyło się pewnemu radzieckiemu astronaucie. Został wysłany na misję, która miała trwać pięć miesięcy, a ostatecznie spędził na stacji kosmicznej Mir dwa razy więcej czasu – aż 311 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.