Temu psu codziennie śnią się koszmary. Nie spał już od wielu dni!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Niektórzy ludzie są tak przyzwyczajeni do kotów, psów i innych zwierząt domowych, że uważają je za zupełnie normalny i zwyczajny element codziennego życia. Zwierzęta co prawda nie są ludźmi, a ich życie jest często łatwiejsze niż nasze, ale one też czują i rozumieją różne rzeczy. Niestety nie każdemu zwierzakowi jest łatwo. Ten problem to temat dzisiejszego wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.