Tekturowy moduł szkoleniowy Mario

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Witamy w świecie Mario? Dziś zorganizujemy wielki wyścig! Jak zapewne zgadliście, stworzymy niesamowity moduł szkoleniowy dla wyścigowców. Potrzebujemy do tego tektury. Mnóstwo tektury! Bo ten projekt Was zaskoczy swoim rozmiarem! Wszystko będzie jak prawdziwe – podświetlona kierownica, dźwignie, pedał gazu i ekran! Każdy zechce usiąść i go wypróbować! Więc jeśli Wam się spodoba, to koniecznie go zróbcie. Jak widać, niepotrzebne są żadne specjalne narzędzia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.