Tekturowe pudełko w kształcie serca

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W Tibidabie jest Dzień Miłości. Ale Sam i Sue nie mają symbolu zakochanych! Jak będą świętować? Na szczęście Sue wpadła na pomysł. Zrobią tekturowe pudło w kształcie serca! W przeciwieństwie do tortu, to dzieło przetrwa ponad tydzień. Pudełko będzie z tektury, którą wytniemy na kształt serca. Boki pudełka zostaną wzmocnione taśmą i oklejone fioletowym papierem. To główny kolor pudła. Jest piękny! Udekorujemy wieko brokatem i serduszkami. Szwy będą ozdobione pięknymi satynowymi wstążkami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.