Tekturowa maska DIY Słońca i Księżyca

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sammy i Sue pakują stare rzeczy, żeby wynieść je na strych i znaleźli fajny spinner! Sammy nie chce się z nim rozstawać, więc postanowili go wykorzystać w nowym projekcie! Dziś zamierzamy stworzyć ciekawą maskę ze starego spinnera Sama. To będzie maska Słońca i Księżyca z Five Nights at Freddy’s, czyli opiekun przedszkola. Kochani, żeby stworzyć ten projekt, potrzeba sporo tektury. Najpierw wycinamy kształt słońca i księżyca i malujemy sprayem. Potem dodajemy oczy i zęby. Więc mamy już wszystkie części. Teraz pora je połączyć! Jeśli nasza maska ma się kręcić, to trzeba zamontować spinner. A żeby nie podrapała nas w nos, podkleimy ją specjalną poduszką. Oczywiście potrzebna jest też opaska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.