Tego surfera ktoś zaatakował od tyłu! Nie wiedział, jak to się może skończyć!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jeśli kiedykolwiek pływaliście na desce surfingowej, ślizgaliście się po powierzchni wody, łapaliście falę i balansowaliście na jej grzbiecie, to wiecie, czym jest uczucie szczęścia, adrenaliny, radości i spokoju. Ale jak byście się poczuli, gdyby ktoś nagle do was podpłynął i zepsuł sielankę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.