Jak to możliwie, że to tam zbudowano!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Na świecie istnieją różne ruchy religijne, wyznające różnych bogów. Ludzie stawiają ich posągi, budują miejsca kultu, zakładają klasztory. Zdarza się, że świątynie wykuwa się w skale, jak na przykład Świątynie Dambulla na Sri Lance. W Chinach również można znaleźć klasztory i świątynie wykute we wnętrzu gór. Jednym z najciekawszych przykładów tego rodzaju budowli są Jaskinie Maijishan [majdziśan].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.