Tęczowe bransoletki z gumek i nici

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Sue jedzie na bal, żeby poderwać księcia! Okazuje się, że nie ma odpowiednich ozdób, Wróżka Chrzestna Sam postanowił wyczarować dla niej coś ciekawego i modnego! Chcecie wiedzieć co? Dziś stworzymy niezwykłe bransoletki dla naszej księżniczki Sue. Potrzebujemy do tego zwyczajnych gumek! Jakie zrobimy bransoletki? Tęczową bransoletkę z gumek na drewnianych patyczkach. Bransoletkę z kolorowych koralików i gumek. Kwiatową bransoletkę ze sznurka. Kolorową bransoletkę z gumek, która wygląda jak łuska smoka. Ten model powstał za pomocą zwyczajnych plastikowych widelczyków. Teraz Sue może iść na bal i pokazać wszystkim swoją oryginalną biżuterię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.