Te tajemnice z piramid Majów są przyczyną nowych teorii badaczy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Piramidy należą do najbardziej fascynujących budowli z przeszłości – ale nie tylko starożytni Egipcjanie tworzyli te kolosalne budowle. Wiele innych kultur, takich jak starożytni Chińczycy czy rdzenni mieszkańcy Ameryki Łacińskiej, również wykazało się niezrównaną umiejętnością budowania piramid. Ale chociaż te kamienne świadectwa zostały ukończone wieki temu, wciąż skrywają wiele tajemnic z dawno minionych dni. Dzisiaj chcielibyśmy skupić się na mistycznych piramidach Majów i pokazać, dlaczego gigantyczne budowle są zawsze przedmiotem ekscytujących teorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.