Te mityczne zwierzęta istniały naprawdę, choć trudno w to uwierzyć

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Od niepamiętnych czasów ludzie wierzyli w dziwne stworzenia, które jakoby zamieszkiwały naszą planetę. W zależności od kontynentu czy kraju były to inne zwierzęta: w Europie były to smoki, wiwerny i jednorożce; Grecja podarowała nam z kolei Minotaura, Pana i innych półbogów. Co więcej istnieje cała grupa wymyślonych [a może i prawdziwych] stworzeń, w które przez wieki wierzyli nasi przodkowie. W jakie zwierzęta przez wieki wierzyli ludzie? Zaraz się tego dowiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.