Te dokumenty CIA ujawniają najstraszniejsze tajemnice

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Tajne operacje, tajemnicze śledztwa i konspiracyjne machinacje – to tylko niektóre rzeczy, które kojarzymy z CIA. Ale nawet tych, którzy myśleli, że o skandalicznych machinacjach amerykańskiego wywiadu wiedzą już wszystko, rewelacje z dzisiejszego nagrania przyprawią o gęsią skórkę. Dokumenty te pokazują, że CIA przeprowadziła w przeszłości wiele szokujących eksperymentów – takich, które kpiły z ludzkiej godności i świadomie spowodowały śmierć uczestników. Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się z nami w mroczne kulisy CIA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.